INFRAPANELY jsou v podstatě bílé topené obrazy. Jsou rovněž opatřeny korundovou technologií a primárně se osazují

Díky zmiňovanému korundovému povrchu právě naše obrazy přinášejí oproti jakýmkoliv konkurenčním výrobkům tyto výhody:

  1. -korundový hrubý povrch  - výkon o cca 15-20% vyšší

  2. -nelze se spálit o náš povrch tak jako např. u skleněných či jiných površích

  3. - natiskneme jakoukoli Vaši fotografii díky speciálnímu tisku, kdy  potisk snese i vysoké teploty bez jakéhokoliv poškození či vyblednutí (pozor na fólie, které se po několika rocích taví..)

  4. -používáme výhradně české dodavatele, obrazy vyrábíme v Semilech

  5. - životnost topných článků dodavatel garantuje na období 20ti let

  6. -o obecných  výhodách  infravytápění se dočtete zde

INFRAPANELY


ELEGANT NATURE


Jedná se o sololitové provedení, kdy krom designu zadní části infrapanelu (která není vidět, jelikož jsou infrapanely zavěšeny na zdi či stropě) se nijak neliší od infrapanelů v provedení "ELEGANT DELUXE". Sololitová záda mají naprosto stejnou funkci jako záda z kovu. Díky snížení výrobních nákladů  se však sníží i cena prodejní -  tedy koncová cena právě pro Vás. 


ELEGANT DE LUXE


Topné obrazy v provedeních ELEGANT DELUXE (kovové provedení) se krom designu zadní části infrapanelu (která není vidět,jelikož jsou infrapanely zavěšeny na zdi či stropě) nijak od infrapanelů v provedení "ELEGANT NATURE". Kovová záda mají naprosto stejnou funkci jako záda ze sololitu. Díky kvalitnímu lesklému laku ale získají mohutnější a luxusnější dojem, který posílí kvalitní zpracování celého produktu.


 


PROVEDENÍ


INFRAPANELY jsou osazeny v rámu, který si vyberete (výběr rámu zde - nejprodávanější a nejlevnější rámy jsou bílé a přírodní dřevo)(po dohodě i jiném) a jsou vybavey kolébkovým vypínačem na boku, který není vidět a esteticky tak nijak neruší panel. U stropních verzí se běžně vyínače neinstalují, jelikož ovládání probíhá z  “nižších sfér”:). Díle jsou osazeny na zádech držáky pro uchycení (zeď nebo strop). V balení je kromě návodu přiložen i kotevní materiál

Vyrábíme a dodáváme je ve výkonu:

-180W  - detaily panelu
- 250W  - detaily panelu
- 360W- detaily panelu
- 540W -  detaily panelu
- 720W- detaily panelu
- 900W - detaily panelu
-1000W - detaily panelu

Jsou osazeny držáky pro uchycení na zeď a vypínačem na rámu infrapanelu (neplatí pro srtopní verze). Součástí dodávky je i kotevní materiál , návod k použití, certifikát o kontrole.


 
INFRAPANELY
velikosti
-180W  - detaily panelu
- 250W  - detaily panelu
- 360W- detaily panelu
- 540W -  detaily panelu
- 720W- detaily panelu
- 900W - detaily panelu
-1000W - detaily panelu


provedení
ELEGANT NATURE

ELEGANT DELUXELED podsvícení 
- k jakémukoliv topnému obrazu nebo obrazu
BÍLÁ

ČERVENÁ
ZELENÁ
MODRÁ

RGBvyzařovací úhel
díky našemu patentovanému korundovému povrchu je vyzřovací úhel 180°

 vlastní fotomotiv
jako jediní výrobcu vám přeneseme vaši oblíbenou fotografii - třeba manžeklu nebo manžela - pokud se rozvedete nevadí - přetiskneme :)
odkazy
www.sunnyhouse.cz
www.invalidni-voziky.czhttp://www.sunnyhouse.cz/2-bily-infrapanel-180w-590-x-390mm-ram-bily.htmlhttp://www.sunnyhouse.cz/53-bily-infrapanel-250w-840-x-390mm-ram-bily.htmlhttp://www.sunnyhouse.cz/5-bily-infrapanel-360w-890-x-540mm-ram-bily.htmlhttp://www.sunnyhouse.cz/7-bily-infrapanel-540w-980-x-640mm-ram-bily.htmlhttp://www.sunnyhouse.cz/9-bily-infrapanel-720w-1240-x-640mm-ram-bily.htmlhttp://www.sunnyhouse.cz/11-bily-infrapanel-900w-1240-x-800mm-ram-bily.htmlhttp://www.sunnyhouse.cz/11-bily-infrapanel-900w-1240-x-800mm-ram-bily.htmlhttp://www.sunnyhouse.czhttp://www.invalidni-voziky.czshapeimage_2_link_0shapeimage_2_link_1shapeimage_2_link_2shapeimage_2_link_3shapeimage_2_link_4shapeimage_2_link_5shapeimage_2_link_6shapeimage_2_link_7shapeimage_2_link_8
TOPNÉ PANELY - INFRAPANELY